SlovakCzechEnglishFrenchGermanHungarianItalianPolishRussianSpanish

ASOS Club - jedinečná služba motoristom

Jednou z nadštandardných výhod členstva v klube ASOS je rýchla informovanosť registrovaného člena a majiteľa vozidla v mimoriadnych situáciách formou SMS správy v tvare "!!! dostavte sa k Vášmu vozidlu - Váš ASOS club !!!" priamo na jeho mobilný telefón v týchto prípadoch:

Pri využívaní nášho produktu Obecnou, Mestskou, či Štátnou políciou môžete byť ušetrený stresu pri zistení, že vozidlo nestojí na mieste kde ste ho nechali. Niekto ho odcudzil? Či odtiahol? Aj v takomto prípade je SMS od nás tou príjemnejšou alternatívou.

Túto nadštandardnú službu poskytujeme len registrovaným členom klubu, ktorí po zaregistrovaní a úhrade členského príspevku od nás obdržia identifikačnú nálepku s vyznačenou dobou platnosti. Nálepku si nalepia na vnútornú stranu vodičovho okna podľa priloženej schémy. Identifikačná nálepka je neprenosná a platí len na jedno vozidlo. Vašou registráciou a vkladom 10 Eur podporíte priamo myšlienky združenia a poskytovanie profesionálnych služieb na slovenskom trhu v oblasti pomoci motoristom v núdzi pod novou značkou ASOS s tel. 18 123 !

Vytvorili sme novú službu pre Vás motoristov, pre fyzické osoby ako aj pre firmy a štátne organizácie.
Už nikdy nebudete na cestách sami pri riešení Vašich mimoriadnych situácií s vašim nepojazdným vozidlom. Na čísle 18123 Vám poskytneme komplexnú službu, alebo radu na riešenie Vašej situácie kdekoľvek na Slovensku.

V prípade poruchy alebo nehody nebudete musieť prácne zisťovať na koho sa obrátiť. Stačí nás kontaktovať a zabezpečíme pre Vás rýchlu a profesionálnu pomoc pri riešení Vašej situácie. Požiadavky na vysokú kvalitu služieb a nadštandardný prístup spĺňajú všetci naši certifikovaní partneri. V súčasnej dobe ASOS združuje 73 profesionálnych firiem v rámci Slovenska, ktoré spĺňajú náročné podmienky asociácie.
Náš dispečing je Vám k dispozícií 24 hodín denne. Jeho úlohou je nie len Vám rýchlo a odborne pomôcť ale, aj odbremeniť Vás od administrácie spojenej s predmetom pomoci ktorú Vám poskytneme. Úhradu nami poskytnutých služieb vykonávame cez asistenčné spoločnosti, ktoré sú v zmluvnom vzťahu s poisťovňami kde máte uzavreté povinné zmluvné poistenie.

Objednávka registrácie členstva v Club-e ASOS

Pri vypĺňaní formulára používajte diakritiku. Po odoslaní registrácie (forumulára) budete presmerovaný na platobnú bránu. Po úhrade členstva v Clube ASOS obdržíte e-mail s inštrukciami k aktivovaniu členstava.

* Meno:
* Priezvisko:
Názov firmy:
(ak sa registruje firma)
IČO:
(ak sa registruje firma)
* Ulica / sídlo firmy:
(vrátane popisného čísla):
* Mesto:
* PSČ:
(Poštové Smerovacie Číslo)
* Značka vozidla:
(napr. Škoda Fabia)
* EČ vozidla:
* E-mail:
* Číslo mobilného telefónu 1:
Číslo mobilného telefónu 2:
(v prípade nedostupnosti mobilného tel. 1)
* Vyberte dobu platnosti členstva:
* Ochrana proti spamu (opíšte text z obrázka):  
Objednávateľ registrácie členstva klubu zaškrtnutím políčka súhlasí so znením všetkých bodov všeobecných podmienok.

Údaje označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Asos ClubAsos Club
kliknite pre zväčšenie

TRUSTPAY.EU
Trustpay.eu

Tatrabanka ČSOB Banka Poštová Banka Dexia Banka Slovenská sporiteľňa
Unicredit Bank OTP Banka Volksbank VÚB Banka