Deň polície Prievidza 2012

Úvod / Fotogaléria ASOS / Spoločenské podujatia / Deň polície Prievidza 2012 - 41 fotiek
Dňa 25.05 2012, sa o 08,00 hod. začal už 9. ročník Dňa polície, armádnych a záchranných zložiek na Prievidzskom letisku, kde prichádzali ako každý rok masy ľudí na vydarené podujatie, aby sa účastníci od školskej mládeže aj v sprievode dospelých bližšie zoznámili a stretli s vystavovateľmi zo strany záchranných a štátnych organizácií a to nie len zo Slovenska, ale aj z Čiech.

Nabitý program, v ktorom je množstvo dynamických ukážok, nenechá žiadneho účastníka čo i len na okamih bez sústredenia a záujmu o predvádzané ukážky.

Sme radi, že aj ASOS a ASA auto bolo súčasťou tohto podujatia, na ktorom si návštevníci mali možnosť vyskúšať simulátor nárazu a simulátor otočenia v aute, aby bolo zrejmé, že dôsledným používaním bezpečnostných pásov a zodpovedným uložením nákladu si vodiči a aj pasažieri dokážu chrániť svoje zdravie a predísť v mnohých prípadoch zraneniam pri účasti na dopravnej nehode.

Nám to nie je ľahostajné.

ASOS 18123 služby motoristom.

ASOS - Asociácia slovenských odťahovacích služieb

Pri kalvárii 17
917 01 Trnava
Tel. dispečing 24/7: 18 123

© 2023 ASOS - Asociácia slovenských odťahovacích služieb
ZMLUVNÍ PARTNERI
C.B. ONE, s.r.o. - Všetko pre 4x4, navijaky na offroad, vysielačky Overenie platnosti členstva - ÚAMK - Motoristi motoristom
20% ZĽAVA pre registrovaných členov ASOS