Áno, uplynulo už 15 rokov čo pomáhajú na cestách profesionáli z Asociácie odťahovacích služieb Slovenska, ktorí pred 15 rokmi založili toto združenie s jediným cieľom“ pomáhať vodičom motoristov na cestách“, keď sa im pokazí vozidlo na ceste do práce na dovolenku, dostanú defekt a v neposlednom rade keď z dôvodu škodovej udalosti je náš miláčik nepojazdný. Snáď niet ani motoristu, ktorý by sa nedostal do úzkych práve v čase, keď to najmenej očakáva, keď sa ponáhľal do práce, schôdzku či lekárovi.

Asociácia slovenských odťahovacích služieb (ďalej len ASOS), ako občianske združenie samostatne podnikajúcich fyzických a právnických osôb v oblasti profesionálneho poskytovania odťahovacích a cestných služieb na území SR a členských štátoch EÚ. Od roku 2010 je najväčším subdodávateľom asistenčných služieb ASA (cca. 45-tis. !!! odstránených prekážok za rok 2019).
Disponuje najväčšou kapacitou špeciálnej techniky na odstraňovanie havarovaných-poškodených- nepojazdných vozidiel, ktoré tvoria prekážku na ceste (28 kusov ťažkej techniky na vyprosťovanie kamiónov, dostatočné množstvo potrebnej techniky na urýchlené a profesionálne odstraňovanie osobných a dodávkových vozidiel z cesty).