10 rokov pomáhajú na cestách

Úvod / 10 rokov pomáhajú na cestách

Áno, uplynulo už 10 rokov čo pomáhajú na cestách profesionáli z Asociácie odťahovacích služieb Slovenska, ktorí pred 10 rokmi založili toto združenie s jediným cieľom“ pomáhať vodičom motoristov na cestách“, keď sa im pokazí vozidlo na ceste do práce na dovolenku, dostanú defekt a v neposlednom rade keď z dôvodu škodovej udalosti je náš miláčik nepojazdný. Snáď niet ani motoristu, ktorý by sa nedostal do úzkych práve v čase, keď to najmenej očakáva, keď sa ponáhľal do práce, schôdzku či lekárovi. A práve vtedy sa to stane, pokazí sa vám auto alebo niekto v zhone do Vás narazí a vy v tej chvíli ste bezradní, čo robiť. A tu je jediná možnosť, aby nám na pomoc prišli profesionáli z Asociácie odťahovacích služieb slovenska, ktorí nepretržite 24 hodín denne v daždi, snežení ochotne a radi prídu pomôcť. Vedia odstrániť poruchu na vozidle, vymeniť poškodené koleso, otvoriť zamknuté vozidlo. Keď nie je možné odstrániť poruchu na mieste vedia vám vozidlo odtiahnuť do servisu a vám poskytnúť adekvátne náhradné vozidlo, aby ste sa dostali do vami vytúženého cieľa. Mnohé z týchto prác vám vykonajú bezoplatne, záleží len na podmienkach, ktoré máte dojednané s vašou poisťovňou s ktorou máte uzatvorené povinné alebo havarijné zmluvné poistenie.

V týchto dňoch profesionáli z Asociácie odťahovacích služieb slovenska bilancovali a hodnotili uplynulé 10 ročné obdobie. Najväčším ocenením ich práce je spokojnosť viac ako 500 tisíc motoristov, ktorým za uvedené 10 ročné obdobie poskytli technickú pomoc. Na svojom valnom zhromaždení v B. Bystrici hľadali nové formy a spôsoby ako v dnešnej zložitej dopravnej situácii pomáhať a vylepšovať služby motoristom, ktorí sa dostanú do“ úzkych“. Za týmto účelom zmenili organizačnú štruktúru asociácie a rozširujú svoju členskú základňu, aby prostredníctvom svojich pobočiek a zástupcov boli schopní,  čo najkratšom čase poskytnúť profesionálnu technickú pomoc motoristom na celom území Slovenskej republiky.

Na záver chcem poďakovať ale aj poprosiť všetkých motoristov, ktorí stoja v niekoľkokilometrových dopravných zápchach-kolónach na cestách a vidia prichádzať odťahovacie vozidlo označené veľkým nápisom ASOS, aby mu umožnili prejazd na miesto, kde je ich pomoc potrebná, lebo na ceste nikdy nevieš, kedy budeš potrebovať pomoc ty. Staré slovanské porekadlo hovorí , “ neštastie nechodí po horách ale po cestách“.

Za ASOS výkonný riaditeľ
JUDr. Jaroslav Pleva

ASOS - Asociácia slovenských odťahovacích služieb

Pri kalvárii 17
917 01 Trnava
Tel. dispečing 24/7: 18 123

© 2023 ASOS - Asociácia slovenských odťahovacích služieb
ZMLUVNÍ PARTNERI
C.B. ONE, s.r.o. - Všetko pre 4x4, navijaky na offroad, vysielačky Overenie platnosti členstva - ÚAMK - Motoristi motoristom
20% ZĽAVA pre registrovaných členov ASOS